نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آشنایی با آیین‌نامه و مقرارت آموزشی همراه با پرسش و پاسخ- ویژه دانشجویان ورودی 1402

آشنایی با آیین‌نامه و مقرارت آموزشی همراه با پرسش و پاسخ- ویژه دانشجویان ورودی 1402


به همت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه جلسه­ ای با هدف آشنایی دانشجویان ورودی ۱۴۰۲ با آئین نامه یکپارچه آموزشی مقررات آموزشی دوره­ های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی و شیوه نامه دانشگاه شیراز در روز جهارشنبه تاریخ ۶ دیماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ در تالار فجر دانشگاه برگزار شد. در این مراسم که بیش از ۲ ساعت و نیم به طول انجامید و  با استقبال بی­ نظیر دانشجویان ورودی ۱۴۰۲ در مقاطع مختلف همراه شد، دکتر مسلم باقری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، دکتر رضا قاسمی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه و دکتر یوسف مظاهری مدیر امور آموزشی دانشگاه حضور داشته و گزیده مقررات آموزشی مربوط به ورودی های ۱۴۰۲ و اهم مطالب آئین نامه یکپارچه آموزشی مقررات آموزشی دوره ­های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی را تشریح نمودند. سپس در فضایی دوستانه و صمیمی دانشجویان به صورت کتبی و شفایی به بیان پرسش ها و مشکلات خود پرداختند و پاسخ های لازم را دریافت نموده و در مواردی که موضوع در حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی نبود قرار شد پیگیری­های لازم توسط معاونت آموزشی دانشگاه به عمل آید.

در پایان این مراسم سوالاتی از متن آئین نامه به صورت مسابقه مطرح شد و به کسانیکه پاسخ صحیح دادند جوایزی اهدا گردید.  اجرای این برنامه بر عهده دکتر محسن محمدی مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه بود.

این برنامه به صورت زنده و برخط از طریق شبکه تلویزیون دانشگاه پخش گردید تا دانشجویانی که موفق به حضور نبودند از صحبت های مدیران حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی استفاده کنند.