نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تکریم و معارفه مدیر برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی

آیین تکریم و معارفه مدیر برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی


به‌گزارش روابط‌عمومی دانشگاه شیراز، طی مراسمی ازسوی معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز، از خدمات و تلاش‌های دکتر الهام حیدری، مدیر سابق برنامه‌ریزی و توسعه‌ی آموزشی دانشگاه تقدیر و دکتر یوسف مظاهری مدیر جدید این حوزه معرفی شد.

در این مراسم که روز سه‌شنبه ۲۱شهریورماه، همزمان با نشست شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد، دکتر حیدری به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در طول دوران مسؤولیت خود پرداخت.

وی ضمن قدردانی از معاون آموزشی دانشگاه برای حسن اعتماد و حمایت‌های ایشان در انجام امور محول‌شده، به برخی از مهم‌ترین اقدامات صورت‌گرفته در طول این مدت ازجمله راه‌اندازی دفتر تعالی تدریس و دفتر توانمندسازی اعضای هیأت‌علمی، نگارش طرح تعالی توسعه مدیران و همچنین برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌هایی برای توانمندسازی اعضای هیأت‌علمی و دانشجویان، آسیب‌شناسی حوزه‌ی آموزشی، نگارش آیین‌نامه بازنگری و تدوین برنامه‌های درسی، گسترش راه‌‌های ارتباطی و اطلاع‌رسانی اشاره کرد.

در پایان این مراسم، حکم انتصاب دکتر مظاهری به‌عنوان مدیر برنامه‌ریزی و توسعه‌ی آموزشی دانشگاه ازسوی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، به ایشان اعطا و با تقدیم هدایایی از زحمات دکتر حیدری تقدیر شد.

برای مشاهده تصاویر این مراسم اینجا را کلیک کنید.