راه‌اندازی سامانه آنلاین نوبت‌دهی مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز

راه‌اندازی سامانه آنلاین نوبت‌دهی مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز


راه‌اندازی سامانه آنلاین نوبت‌دهی مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز


 

 

در سالروز میلاد امام رضا (ع)، سامانه‌ی آنلاین نوبت‌دهی مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز رونمایی شد.

در مراسمی با حضور هیأت‌رئیسه دانشگاه شیراز، سامانه‌ی آنلاین نوبت‌دهی مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز به‌نشانی nobat.shirazu.ac.ir  رونمایی شد.

به‌گفته‌ی دکتر علی اصغر چالمه، مدیر امور آموزشی دانشگاه شیراز، این سامانه باهدف تکریم مراجعان و سهولت ارائه‌ی خدمات راه‌اندازی گردیده و در حال حاضر قابل استفاده است.

وی افزود: افراد با مراجعه به این وب‌سایت می‌توانند به دوصورت حضوری (در محل ساختمان مدیریت امور آموزشی) و غیرحضوری (از هر مکان دیگری) نوبت‌گیری کنند.

مدیر امور آموزشی دانشگاه شیراز گفت: این نرم‌افزار به‌گونه‌ای طراحی شده است که کاربران به‌راحتی میتوانند نوبت خود را از کارشناس مربوطه دریافت نمایند. 

وی افزود: سه سطح دسترسی برای این نرم‌افزار شامل مراجعان، کارشناسان و مدیر تعریف شده که در هر سطح قابلیتهای متفاوتی وجود دارد.

دکتر چالمه درخصوص دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار نیز توضیح داد: مدیریت بهینهی مراجعان و ارائه‌ی خدمات با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، ازجمله قابلیت‌های این سامانه است. همچنین به‌واسطه‌ی اطلاعاتی که در اختیار مدیر مجموعه قرار می‌گیرد، میزان رضایتمندی مراجعان نیز قابل ارزیابی است.

مدیر امور آموزشی دانشگاه شیراز در حاشیه‌ی این مراسم نیز، به ارائه‌ی گزارشی از عملکرد چهارماهه‌ی خود در طول دوران مسؤولیت پرداخت.  

وی ضمن بیان اهمیت و جایگاه حوزه‌ی مدیریت امور آموزشی، از ضرورت کاهش حجم کار نیروی انسانی به‌منظور افزایش رضایتمندی افراد و چابک‌سازی فعالیت‌ها در این بخش سخن گفت و اظهار کرد: در طول این چهارماه تلاش شده است تا درقالب طرح‌های مختلف ازجمله ارائه‌ی طرح ارجاع مکاتبات، پاسخگویی متمرکز به تماس‌های تلفنی، یکپارچه‌سازی مدیریت منابع انسانی حوزه‌ی آموزشی دانشگاه، ارسال مستقیم پرونده‌های فیزیکی به دبیرخانه و... حجم فعالیت‌های این حوزه را تاحد ممکن کاهش دهیم و بدین‌ترتیب رضایتمندی هرچه بیش‌تر کارکنان و مراجعان این حوزه را جلب نماییم.

گفتنی‌ست، با توجه به حجم بالای تماس‌های تلفنی مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز و به‌منظور تکریم ارباب رجوع، این مدیریت از تاریخ ۲۷ اردیبهشت‌ماه سال جاری نیز، اقدام به راه‌اندازی مرکز  پاسخگویی تلفنی نموده که به‌طور همزمان 5 اپراتور، پاسخگوی تماس‌های افراد است.

شماره‌‌های مرکز پاسخگویی تلفنی مدیریت امور آموزشی دانشگاه شیراز عبارت است از:

07136460911

07136133960

07136133961

برای مشاهده تصاویر این مراسم اینجا را کلیک کنید.